možnosti plateb
Kartou online (Comgate)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 58
týden: 415
celkem: 393875
Novinky

12.1.2022 Doplnění skladových zásob očekáváme na začátku února 2022. Připravujeme platby kartou od společnosti ComGate

17.6.2021 Doplněny skladové zásoby! Podařilo se nám vyřešit níže uvedené problémy, zboží je skladem v dostatečném množství.

3.9.2020 Bohužel v důsledku kombinace faktorů (Brexit, koronavirus, problémy s dopravou) čelíme výpadku dodávek zboží od dodavatele. Z tohoto důvodu jsou skladové zásoby omezené a není v tuto chvíli možné je doplnit.

 

 

produkty v akci
Champion Spark Marker - zelený
původní cena: 790,00 CZK
690,00 CZK
Lankový závěs šroubovací
původní cena: 49,00 CZK
39,00 CZK
Classic precious alox
původní cena: 919,00 CZK
849,00 CZK
nejnovější produkty
Jakou barvu přívěsku preferujete?
Zelenou
520/842 (62%)
Ledově modrou
140/842 (17%)
Žlutou
37/842 (4%)
Bílou
37/842 (4%)
Červenou
33/842 (4%)
Oranžovou
18/842 (2%)
Fialovou
19/842 (2%)
Růžovou
9/842 (1%)
Modrou
29/842 (3%)

FAQ

Jak moc přívěšky svítí?

Luminiscence přívěšků je poměrně slabá. Nejedná se o aktivní zdroj světla typu několika watová žárovka. Přívěšky jsou viditelné v šeru a zejména ve tmě ale nelze je používat ke svícení například na cestu, na čtení apod.

Jaké je datum výroby zakoupeného přívěšku?

Výrobce datum výroby neuvádí. Souvisí to s odběrem samotných GTLS zdrojů u subdodavatele - společnosti MB Microtec a nemožností značit a sledovat každou jednotlivou kapsli. Přibližná doba od výroby zdroje do dodání výrobku konečnému zákazníkovi je 6 měsíců.

Proč má obchod málo recenzí?

Zde se jedná o probleatické nastavení vyhledávače Heureka.cz. Zákazníkům se zobrazují pouze recenze, kde uživatel vyplní i textové hodnocení. Pokud odpoví pouze na otázky formou ano/ne rep. vyplní počty hvězdiček a neuvede jakýkoliv text, taková recenze se nezobrazí (ale počítá se do souhrnného hodnocení obchodu). Textovou recenzi uvede přibližně každý osmý až desátý zákazník.

Jaká je odolnost přívěšků?

Přívěšky jsou navržené pro běžné použití, ale je nutné mít na paměti, že kapsle uvnitř je ze skla. Při pádu nebo nárazu může dojít k jejímu rozbití. Rozbití kapsle není možné akcpetovat jako vadu výrobku a důvod k reklamaci.

Je možné najít podrobnější informace o bezpečnosti výrobků?

Vešekré informace k bezpečnosti uvádíme zde:
http://www.3h-tritium.cz/bezpecnost-tritia

Pro výrobky máme vyjádření k typovému schválení a platné dovozní povolení od SÚJB. Mimo uvedené jsme produkty nechali testovat na únik Tritia Státním úřadem radiační ochrany (SÚRO) bez negativních výsledků a nechali si provést kvartální dozimetrické měření od společnosti VF a.s. rovněž bez negativních výsledků. Pracujeme s objemem výrobků násobně vyšším než běžný zákazník, proto je bezpečnost důležitá i pro nás samotné.

Prodáváte samotné tritiové kapsle?

Samostatné kapsle nedovážíme ani neprodáváme. Z pohledu legislativy ČR je GTLS kapsle zdrojem záření a nevztahuje se na ni naše dovozní povolení, které je vydané pouze na spotřební výrobky.

Lze přívěšky používat jako šperk?

Prodávané přívěšky a značkovače nejsou určeny jako ozdoba nebo šperk. Účelem použití je značení vybevní, osob a lokalit za zhoršených světelných podmínek. Legislativa ČR zakazuje přidávání radiaktivních látek do šperků proto takové použití nedoporučujeme.

Je přívěšek vhodný pro psa na obojek?

Dané použití není vhodné ze 2 důvodů. 1) Svítivost přívěšku není natolik velká, aby byl pes díky přívěšku viditelný na desítky metrů, jak si majitel představuje. 2) Přívěšek by byl na obojku vystaven nárazům více než při běžném použití, hrozilo by jeho rozbití.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím